Live veiling - Lot 73
[BR]
Oizal dans un paysage de sable.
S.d
€ 100 / 200
PLAATS HIER JE BODLive bieden (Drouot*) Live bieden (Invaluable*)
* 2% online commissie bovenop onze commissie van 28%
Aquarelle, 29,5 x 20,9 cm, papier aquarelle, signée "Serge.V.".
Sous passe-partout. (*)