Live veiling - Lot 74
[BR]
Oizal dans un paysage marin.
S.d
€ 80 / 120
PLAATS HIER JE BODLive bieden (Drouot*) Live bieden (Invaluable*)
* 2% online commissie bovenop onze commissie van 28%
Aquarelle, 32 x 24 cm, papier aquarelle, signée "Serge.V.". (*)