Live veiling - Lot 225
Een kleine passie in mineur. Suite van vijf lithographieën van Frank-Ivo van Damme naar een gedicht van Lambert Jageneau.
S.l., Joke van den Brandt, 1982
€ 100 / 120
Plano.
Los in wijnrode linnen map gerealiseerd door Handboekbinderij A.C.G.-Fabioladorp Deurne. Mooi ex.
Editie gekalligrafeerd door Joke van den Brandt. Oplage van 30 ex. op velin d'Arches (nr. 9). Geïlll. met 5 orig. lithogr. door van Damme, gesign. en genumm. (9/30) en eigenhandig door de kunstenaar gedrukt. Handgeschreven gesign. dedic. door van den Brandt aan Jageneau "exemplaar bestemd voor mijn liefste Lambert".