Live veiling - Lot 226
Laat alle deuren op een kier. Verzamelde gedichten.
Amsterdam, Querido, 2004
€ 100 / 150
8vo: 877 pp.
Halflederen band door De Witte Adelaar, vergulde gladde rug. Zeer goed ex.
Luxe-editie in een oplage van 30 genum. ex. (nr. XXVI) gesign. door L. Nolens. Met het gedicht "Laatste opdracht" in origineel handschrift gesign. door de auteur.