Live veiling - Lot 224
De vliegende Hollander. Deel een. Het boegbeeld van Aquamarijn. Lithografieën van Frank-Ivo van Damme.
S.l., Joke van den Brandt, 1980
€ 150 / 200
Plano.
Los, in blauwe linnen map vervaardigd door Handboekbinderij A.C.G. Koningin Fabiola Deurne (titel licht gebruind). Mooi ex.
Editie gekalligrafeerd door Joke van den Brandt. Oplage van 110 ex. 1 van de 9 op Japans papier met telkens een suite op velin d'Arches (nr. VII) gesign. door Jageneau, van den Brandt en van Damme. Geïllustreerd met 8 licht-erotische orig. lithogr. door van Damme, gesign. en genum. (7/110). Bevat de tekst in het Nederlands en een Duitse vertaling door Lore Hergershausen. Droogstempel Masereel Centrum.