Online veiling - Lot 108
Grote thematische postzegelverzameling van "Harten en Valentijn".
Wereldwijd, 20ste-21ste eeuw
Startbod: €
60
€ 80 / 120
Bieden via DrouotBeschrijving lot
4 albums met boekjes, velletjes en losse zegels, postfris.