Online auction - Lot 108
Grote thematische postzegelverzameling van "Harten en Valentijn".
Wereldwijd, 20ste-21ste eeuw
Starting bid: €
60
€ 80 / 120
Bidding via DrouotLot description
4 albums met boekjes, velletjes en losse zegels, postfris.