Ventes en ligne - Lot 108
Grote thematische postzegelverzameling van "Harten en Valentijn".
Wereldwijd, 20ste-21ste eeuw
Enchère de départ: €
60
€ 80 / 120
Enchérir via DrouotDescription du lot
4 albums met boekjes, velletjes en losse zegels, postfris.