Ventes en ligne - Lot 108

Grote thematische postzegelverzameling van "Harten en Valentijn".

Wereldwijd, 20ste-21ste eeuw

Enchère de départ: € 60

€ 80 / 120

Enchérir via Drouot

4 albums met boekjes, velletjes en losse zegels, postfris.

Lot 108