Live veiling - Lot 181
[Zelfportret].
€ 80 / 120
Potloodtekening, 9 x 8 cm (zichtbaar gedeelte); monogram rechts onder.
Onder passe-partout en glas ingelijst in verguld houten lijstje (niet uitgelijst).
Mooi (zelf ?)portretje van de kunstenaar. Op verso gedat. (1954) en gemonogr. opdracht "xxxLLEVEMine" gedeeltelijk onleesbaar gemaakt. Bijgevoegd: Id. - [Moestuin], s.d. Ets, 15 x 17,5 cm (roestvlekjes). Ingelijst (niet uitgelijst). Mooi in sepia gedrukte ets, een in een moestuin werkende vrouw voorstellende. Ref. P. Piron 1999, p. 1323: Borgerhout 1882-Antwerpen 1958, schilder, etser. Schilder van kleine stillevens, bloemstukken en portretten (..). in zijn etsen soms een visionaire wereld opgeroepen. (2 st.)