Live auction - Lot 224

SMITS, Jakob

Twee kinderhoofdjes.

Hammer price: € 340

€ 200 / 300

Tekening, zwart potlood, 14,5 x 10 cm, velijn papier, gesigneerd in de rechterbovenhoek (lichte roestvlekken).

Onder passe-partout

Bijgevoegd: Stalinterieur. Tekening, zwart en bruin vetkrijt, ca. 27 x 34,5 cm, gesigneerd rechts boven (gescheurde marges, plakband op verso). (2 st.)

Lot 224

Twee kinderhoofdjes.

SMITS, Jakob