Live veiling - Lot 224
Twee kinderhoofdjes.
Hamerprijs: €
340
€ 200 / 300
Tekening, zwart potlood, 14,5 x 10 cm, velijn papier, gesigneerd in de rechterbovenhoek (lichte roestvlekken).
Onder passe-partout
Bijgevoegd: Stalinterieur. Tekening, zwart en bruin vetkrijt, ca. 27 x 34,5 cm, gesigneerd rechts boven (gescheurde marges, plakband op verso). (2 st.)