Live auction - Lot 225

St-Gummaruskerk in Lier.

1947

€ 70 / 90

Aquarel, 50 x 41 cm, dik papier, gesigneerd en gedateerd linkerbenedenhoek "Const Van den [...] 4.X.47".

Gekleefd op stevig karton.

Zicht op de Sint-Gummarus, gezien vanop de vismarkt.

Lot 225

St-Gummaruskerk in Lier.