Online auction - Lot 108

Grote thematische postzegelverzameling van "Harten en Valentijn".

Wereldwijd, 20ste-21ste eeuw

Starting bid: € 60

€ 80 / 120

Bidding via Drouot

4 albums met boekjes, velletjes en losse zegels, postfris.

Lot 108