Live veiling - Lot 67
[BR]
3 esquisses.
[19]84
€ 100 / 200
PLAATS HIER JE BODLive bieden (Drouot*) Live bieden (Invaluable*)
* 2% online commissie bovenop onze commissie van 28%
Aquarelle, 11 x 16,2 cm, papier aquarelle, signée "Serge V." (nombr. rousseurs).
Sous passe-partout. (*)