Live veiling - Lot 65
[BR]
Composition avec deux "oizals".
€ 300 / 400
PLAATS HIER JE (TELEFONISCH) BODLive bieden (Drouot*) Live bieden (Invaluable*)
* 2% online commissie bovenop onze commissie van 28%
Lithographie en couleurs, 55,5 x 76 cm, vélin de Rives, signée et num. "E A XIX/XX" au crayon blanc.