Live veiling - Lot 67
Frontispice voor "Klemmen voor zangvogels" van Gaston Burssens.
Wilrijk, Avontuur, [1930]
€ 100 / 120
Ets, +/- 13 x 10,5 cm, op Japans papier, 22 x 16,5 cm onder passe-partout (enkele kl. vlekken).
Gesign. in de plaat en in potlood gesign. en genum. 27/50.
Ref. Lebeer (Jespers) 96.