Ventes live - Lot 67

LOT MODIFIE

JESPERS, Floris

Frontispice voor "Klemmen voor zangvogels" van Gaston Burssens.

Wilrijk, Avontuur, [1930]

€ 100 / 120

Ets, +/- 13 x 10,5 cm, op Japans papier, 22 x 16,5 cm onder passe-partout (enkele kl. vlekken).

Gesign. in de plaat en in potlood gesign. en genum. 27/50.
Ref. Lebeer (Jespers) 96.

Lot 67

LOT MODIFIE

JESPERS, Floris