Live veiling - Lot 740

[Varia]

Uitgebreid lot met bedevaartvaantjes, volksprenten en religieuze en toeristische vignetten.

20ste eeuw

€ 350 / 450

Bedevaartvaantjes (27), vnl. rechthoekige driehoeken, minieme vlekjes of scheurtjes, goede staat: 1. Consolatrix Afflictorum/ Kevelaer. E. Franchi. Rechthoekig, dubbelzijdig bedrukt in kleur. - 2. St Cornelius/ Beerse. Turnhout, Beerse. Dubbelz. bedrukt in kleur. - 3. St Gummarus/ Lier. Turnhout, Brepols. 2 stuks waarvan 1 met roestvl. en kl. defect aan linker benedenhoek. Dubbelz. druk in kleur. - 4. Ste Godelive/ Gistel. Twee stuks. Dubbelz. druk met bruin en rode omranding in kartels. - 5. "Mariabeeld hersteld en luisterrijk ingezegend. Klokken loof de heer van uit de hemelen". Heem en Kunst. Mariale tentoonstelling Merksem, 3/6 mei 1951. Drie stuks. Enkelz. druk waarvan twee in kleur en één half ingekleurd. Één gesign. onderaan. - 6. H. Machutus/ Zwijndrecht. Gent, B. Haelterman, 1919. Enkele roestvl. en kl. scheurtjes. Dubbelz. druk in z/w. - 7. Reuskens van Borgerhout. 1711-1962. Enkelz. druk in rood. - 8. Christus aan het kruis/ Hoboken. Deurne, E. Lombaerts. Drie stuks. Enkelz. druk waarvan twee in kleur en één in z/w. - 9. Maria/ Scherpenheuvel. Turnhout, Brepols. Dubbelz. druk in kleur. - 10. S. Dympna/ Geel. B. Janssens, 1935. Twee stuks, enkelz. druk in z/w, 1 op stof en 1 op papier. - 11. Vrome herinnering aan de slachtoffers van de oorlogen 1914-18 en 1940-45/ Koekelberg. Leuven, A. Boschmans. Dubbelz. druk met versch. taferelen, in zwart-geel en blauw-zwart. - 12. H. Blasius. Enkelz. druk met blauw en rode omranding in kartels. - 13. Onze Lieve Vrouw/ Lebbeke. Gent, Hemelsoet. Twee stuks. Dubbelz. druk in kleur. - 14. Mirakuleuze Kruisen/ Eksaarde. Enkelz. druk in kleur. - 15. Virga Jesse/ Hasselt. Dubbelz. druk in zwart-groen. - 16. Sint Kristoffel/ Bocholt. Dubbelz. druk in kleur, op stof. - 17. Onze Lieve Vrouw/ Oostakker-Lourdes. Drie stuks op stof. - 18. Onze Lieve Vrouw/ Herent. In kleur op stof.
Volksprenten (17): "Histoire de la Médaille Miraculeuse", "Leven en Marteldood van den Heiligen Lambertus", "Marius Castoulade bij Ménélick", "De reiziger en de Reus", "Het gebabbel van Mevrouw Francisca", "Luilekkerland", loterijspellen, de vier jaargetijden, vogels, etc. Vnl. door Brepols in Turnhout.
Religieuze en toeristische linnen vignetten van steden, landen, heiligdommen, bergpassen, meren, etc. 20ste eeuw. Versch. formaten, vnl. in stof en in kleur. Frankrijk: Calais, Rijsel, Chamonix Mont Blanc, Issoudun, Marseille, Mont St-Michel, Stes-Maries-de-la-Mer, Bonsecours, Lourdes, Saint-Riquier, Col du Mont Cenis, Val d'Isère, La Thuile, Paris, Grand-St-Bernard, Petit-St-Bernard, Avignon, Carcassonne. Zwitserland: Bouguillon, Lugano, Locarno, Col des Mosses, Simplon Pass, Col de la Forclaz, Weissenstein, Yverdon, Jaunpass, La Gruyère, Lausanne, Bern, Lanslebourg, Liechtenstein, Rheinfall, Basel, Luzern, Mariastein, Stresa, Zürich, P. Falzarego, P. Carezza, P. Pordoi, Misurina, Europa-Brücke, P. Giovo, P. Lavaze, Costalunga, Passo Brennero, Forni Av. Italië: San Gimignano, Orvieto, Castello di Miramare, Notre-Dame-de-Guérison in Courmayeur, Certose di Pavia in Lombardy, Santuario della Beata Vergine dei Mirocoli in Saronno, Sacro Monte di Belmonte, San Luca in Bologna, Sacro Monte di Oropa, Santuario di Loreto, Vaticano, Madonna del Sangue, Madonna del Sasso, Bologna, La Spezia, Verona, Torino, Maurienne, Lago Maggiore, Milano, Lago di Como, Genova, Firenze, Assisi, Pisa, Padova, Val d'Aosta, Siena, Bozen, Bipiteno, Kärnten, Spittal a./D/. Tirol: Villach, Burgenland, Klagenburt, Eisenerz, Steyr, Tirol, Neusiedlersee, Landeck in Tirol, Salzburg, Imst Tirol, Salzburg, Gerlospass, Innsbruck, Grossglockner, Pass Thrun. Duitsland: Altötting, Pommersfelden, Herrenchiemsee, Berchtesgaden, Luisenburg, Würzburg, Fichtelgebirge, Tegernsee, Bamberg, Coburg, Würzburg, Nürnberg, Passau, Lindau, Freiburg, Pottenstein, Ulm, Berchtesgaden, Schliersee, Garmisch Partenkirchen, Bayern, Fichtelsee, Oberammergau, Ruhpolding, Burghausen. Oostenrijk: Carinthia, Maria Trost, Mariazell, Maria Taferl, Wien, Steiermark, Feldkirch, Braunau a. Inn, St. Wolfgang, Radstädter Tauernpass, Bludenz, Gmunden, Traunkirchen, St. Christoph am Arlberg, Waidhofen. België: Antwerpen, West-Vlaanderen, Vlaanderen, Bokrijk, Doornik, Luxemburg, Bouillon, Dinant, Brugge, Brussel, Diest, Hasselt, Leuven, Ieper, Blankenberge, Oostende, Scherpenheuvel, Halle, Rutten, Duinkerke. Nederland: Arnhem, Utrecht, Friesland.
Varia: Sigarenbandjes (Weisser Hirsch, Grossglockner), toegangsticketjes, bierviltjes, etc. In totaal ruim 240 stuks.

Lot 740