Ventes live - Lot 373

DEELDER, Jules, VAN MAELE, Marcel, VINKENOOG, Simon

Poëzie in vogelvlucht. Eerste [- Tweede, - Derde] aflevering.

[Gent], De Gele Gier, 1990

€ 100 / 200

Plano (42 x 30 cm), losbladig.

Elke aflevering in gedrukte omslag, geheel in gele gesloten omslag. Mooi ex.

Originele uitgave, wellicht beperkt tot 26 exemplaren. Elke aflevering met een handgeschreven gedicht en originele grafiek, allen gesign. en genum. Eerste aflevering (2 februari 1990): gedicht van Jules Deelder en lino van Jan Vranken (beiden num. U/Z). Tweede aflevering (2 maart 1990): gedicht van Simon Vinkenoog en ets van Marc Kennes (beiden num. R). Derde aflevering (6 april 1990): gedicht van Marcel Van Maele en ets van Bruno Sluydts (num. D/Z).

Lot 373