Ventes live - Lot 295
L'après-midi d'un faune.
[Antwerpen], Lumière, [1920]
€ 800 / 1.000
4to (titel licht gebruind).
In album met Arches papier, mod. zwartlederen band. Mooi ex.
Suite van zes lino's (16 x 12 cm) en titelpagina (12 x 8 cm), geïnspireerd door een gedicht van Stéphane Mallarmé. Alle gemonogrammeerd in het blok en gehoogd met aquarel. Eén van de 100 genum. en gesign. ex. (nr. 93). Gesneden in 1918 en in 1919 op 25 ex. uitgegeven in eigen beheer. In 1920 volgde deze herdruk van uitgeverij Lumière, met op achterflap omslag: "2e édition". Ref. Raskin p. 119.