Ventes live - Lot 294
Vrouwenhoofd (studie).
1929
€ 100 / 150
Lithografie verschenen in "Onze Kunst", Arches velijnpapier 29 x 20,5 cm; gesign. en gedat. in de steen, beschermd met getiteld zijdepapier.
Gebonden in de publicatie, 4to, zwart segrijn, initialen van de kunstenaar in reliëf op voorplat, gladde rug, orig. omslag. Goed ex.
Voor de luxe-exemplaren van "Onze Kunst" en haar Franse versie "La Revue d'art" (oplage tussen 50 en 100 ex.), belangrijke tijdschriften in 1902 door Paul Buschmann in Antwerpen opgericht. Met tekst door S. Alexandre en enkele reprod.