Ventes live - Lot 813
[Music]
Verzameling handgeschreven partituren.
€ 80 / 120
Muziek van de Vlaamse componist P. Aerts (1912-1996) op gedichten van Guido Gezelle, J. Reddingius, Willem Gijssels, Heinrich Heine, etc. Het merendeel gesign. door de componist, enkele met opdracht aan Paul Van den Abbeel. O.a. : "Für Renate Hahn. Mit deinen blauen Augen", "Am Theetisch", "Sommerabend", "Der Schmetterling", "Das Herz ist mir bedrückt", "Pastorale voor cello en klavier", "Mein Garten", "O Nacht!", "Improvisaties op het oude volkslied Ick sagh Cecilia komen", "Jan zou uit vrijen gaan", "In je witte klaad", "Missa Angelorum", "Gelijk de bron", "Wat wacht ik tot hij helderschijne", "Lotus bloemen", "Missa Angelorum", "Nachtzang", "Ik wist niet", "Moedergeluk", "O Maria, lofweerde Maagd", etc.
Bijgevoegd: "Kinderliederen". Kindergedichtjes op muziek gezet door Peter Aerts. Bundeling van een 20tal liederen met tekst, gedateerd en gesigneerd door Aerts. - 2 notities. - enkele partituren in kopie.