Live auction - Lot 442

[Flanders]

Album op de leeuw van Vlaenderen.

DUJARDIN, Edward

Hammer price: € 70

€ 100 / 120

Antwerpen, s.n., 1851

8vo obl.; 64 pl. (roestvlekjes, voornamelijk in tekst, platen grotendeels gevrijwaard).

Eigentijdse bruine linnen band, vergulde titel op vlakke rug (rug licht verkleurd, licht gewreven).

Historisch werk, geïll. met 64 platen op Chinees papier, genum. en gesign. door Dujardin (1817-1889), kunstschilder en professor aan de Academie van Schone Kunsten. Tekst in Nederlands, Frans, Duits en Engels.

Lot 442

DUJARDIN, Edward