Live veiling - Lot 442
[Flanders]
Album op de leeuw van Vlaenderen.
DUJARDIN, Edward
Hamerprijs: €
70
€ 100 / 120
Antwerpen, s.n., 1851
8vo obl.; 64 pl. (roestvlekjes, voornamelijk in tekst, platen grotendeels gevrijwaard).
Eigentijdse bruine linnen band, vergulde titel op vlakke rug (rug licht verkleurd, licht gewreven).
Historisch werk, geïll. met 64 platen op Chinees papier, genum. en gesign. door Dujardin (1817-1889), kunstschilder en professor aan de Academie van Schone Kunsten. Tekst in Nederlands, Frans, Duits en Engels.