Live auction - Lot 416

CAYMAX, Katrien

4 kleurenetsen.

[1991]

Hammer price: € 80

€ 100 / 120

Kleurenetsen, details opgehoogd in gouache, 30,5 x 25 cm, handgeschept papier, 47 x 39,5 cm.

Los in map. In goede staat.

De etsen "Witte raaf", "Tovervogel", "Ik speel een lied voor jou" en "In de rivier". Alle genum. 14/50 en gesign. door K. Caymax (Meeuwen 1951-2016).
Bijgevoegd: Kuik, Dirkje - Lonneke. 1983. Ets, 24,3 x 16 cm, handgeschept papier, 50,5 x 35 cm. Genum. 132/140 en gesign. door D. Kuik (Utrecht 1929-2008). (5 stuks)

Lot 416

4 kleurenetsen.

CAYMAX, Katrien