Live veiling - Lot 438
Impromptu.
Amstelveen, AMO, 1997
€ 1.200 / 1.800
Folio, losse dubbelgevouwen bladen.
Overslagdoos. Heel goed ex.
1ste druk. Geïll. met 8 orig., gesign. kleuretsen van Reinhoud : 7 prettig ogende dames bij de gedichten van Hugo Claus en een naakte liggende vrouw bij het colofon. Oplage van 50 genum. ex. op Hahnemühle. 1 van de 43 arabisch genum. ex. (nr. 19). Gesigneerd door Claus en Reinhoud. Gedrukt in 2 kleuren.
Ref. Hugo Claus. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 251.