Live veiling - Lot 186
De zichtbare stem.
Antwerpen; Gent, Editions A-Z, 1989
€ 120 / 180
Plano (65 x 50 cm).
Los in orig. half linnen map. Mooi ex.
Publicatie verschenen naar aanleiding van de tentoonstelling “Cyr Frimout en Guy Leclercq: recente schilderijen” in de Galerie Mercatore te Antwerpen. Bevat twee gedichten van Willem M. Roggeman en twee door Cyr Frimout en Guy Leclercq handgekleurde en gesign. lithografieën. Oplage van 26 gelett. ex. op Velin d'Arches door beide kunstenaars gesign. in colofon (B/Z).