Live veiling - Lot 418
"Het Molentje".-- "Heide-Den".
1930
€ 100 / 150
Etsen, 10 x 13 cm en 12,6 x 17,7 cm, Japans papier, in potlood gesign. en genummerd (13/50 en 45/100), de 2de gedateert 1930.
Ingelijst in houten lijstje (niet uitgelijst). Goede druk.
Twee prenten met kempische landschappen.
Ref. Van Nieuwenhuyse 88 en 143.