Live veiling - Lot 418

BAKSTEEN, Dirk

"Het Molentje".-- "Heide-Den".

1930

€ 100 / 150

Etsen, 10 x 13 cm en 12,6 x 17,7 cm, Japans papier, in potlood gesign. en genummerd (13/50 en 45/100), de 2de gedateert 1930.

Ingelijst in houten lijstje (niet uitgelijst). Goede druk.

Twee prenten met kempische landschappen.
Ref. Van Nieuwenhuyse 88 en 143.

Lot 418

BAKSTEEN, Dirk