Live veiling - Lot 67
Frontispice voor "De bende van de stronk" van Paul van Ostaijen.
Wilrijk, Avontuur, [1932]
€ 150 / 200
Ets, +/- 13 x 10,5 cm op Japans papier, 22 x 16,5 cm onder passe-partout (enkele kl. vlekken).
Gesign. in de plaat en in potlood gesign. en genum. 27/50.