Live veiling - Lot 220
Rijmsnoer. [Geïll. door R. Ergo].
Gent, De Prentenier, Ergo Pers, 1997
€ 180 / 250
Folio: [44] pp.
Genaaid, in orig. geschilderde omslag met flappen door Ronald Ergo. Mooi ex.
Oplage van 40 genum. en door drukker en kunstenaar gesign. ex. 1 van de 12 luxe-ex. op A. Amatruda Amalfi (nr. IX) en in beschilderde omslag. Met vier gesign. linosneden in kleur door Ronald Ergo. Bijgevoegd: Id. - Rijmsnoer om en om het jaar. Roeselare, J. De Meester, 1897. 8vo: 432 pp. (papier gebruind, enkele marg. vlekken). Zwart half marokijn, vergulde rug op 4 ribben, groen linnen platten, orig. omslag bewaard. Eerste druk, nummer VI in de reeks Verzamelde gedichten (1892-1897). Oplage van 2000 ex. Bevat 231 gedichten van Gezelle. Ref. Boets, p. 25. (2 vol.)