Online veiling - Lot 228

[Handschrift]

ACHTERBERG, Gerrit

Twee gedichten in handschrift: "Fotografie" en "Klerk".

S.d

Startbod: € 150

€ 200 / 250

Bieden via Drouot

Van een der belangrijkste twintigste-eeuwse Nederlandse dichters, Gerrit Achterberg (1905-1962).
Bijgevoegd: 2 foto’s van Achterberg door Henk Jonker (1912-2002), en een kopie van Achterbergs portret door Cees Bantzinger (1914-1985) met hs. opdracht door Achterberg aan Hans Roest (1917-2006), gedateerd "3-VIII-’45".

Lot 228

ACHTERBERG, Gerrit