Live veiling - Lot 582

[Belgium - Antwerp]

Panoramisch zicht over het 19de-eeuwse Antwerpen.

€ 300 / 400

Geaquarelleerde lithografie, 19,5 x 90,3 cm (lichte craquelures in de arabische gom).

Onder passe-partout, glas en houten kader.

Groot panoramisch zicht op Antwerpen vanop het westen, wellicht ter hoogte van het huidige MAS, met van links naar rechts de Entrepotkaai met het middenpaviljoen van de Koninklijke Stapelhuizen (1834-1901), het "Oostersch Huis" op het Bonapartedok (vernield in 1893), de Sint-Jacobskerk, de O.-L.-V.-toren en de Sint-Pauluskerk.

Lot 582