Live veiling - Lot 265

VROEGINDEWEIJ, Rien; VERWEIJ, Hans

Vier vrouwen.

Rotterdam, Bébert, 1986

Hamerprijs: € 50

€ 70 / 90

Folio: 8 ff.

Grijze kartonnen presenteerdoos door Handboekbinderij Roest met titeletiket.

Gelimiteerde oplage van 60 genum. en door de dichter en artiest gesign. ex. (n. 45). Met vier in potlood gesigneerde door Rento Brattinga op B.F.K. Rives gedrukte litho's van Hans Verweij en een Portugees sonnet voor op reis van Rien Vroegindewij. "Vier vrouwen" verscheen ten gevolge van de tentoonstelling bij Galerie Fenna de Vries. Met los toegevoegde uitnodiging voor deze tentoonstelling.
Bijgevoegd: De Vries, Theun - Atlantische avond. Gedichten. Etsen van Reinder Homan. Buitenpost, Lykele Jansma, 1979. Folio. Bruine linnen uitgeversband, kartonnen schuifdoos. Gelimiteerde ongenummerde oplage van 50 ex. gesigneerd in potlood, op het blanco blad naast de titel, door Theun de Vries en Reinder Homan. Met 10 etsen door Reinder Homan. (2 vol.)

Lot 265

Vier vrouwen.