Lot 337

+/- 30 stuks verkiezingspropaganda.

€ 120 / 150

19de-20ste eeuw

Vnl. eenbladdrukken, versch. formaten (enkele scheuren, roestvlekken, etc.).

Katholieke kiezers van 't kanton Iseghem. Roeselare, Vion-Van Eeckhoutte, s.d. - Aan de Provinciale kiezers van Iseghem, Ingelmunster, Emelghem en Cachtem. Kortrijk, Vandesteene, s.d. - Aan mijne medekiezers ! Roeselare, Vion-Van Eeckhoutte, s.d. - Kiezers van Iseghem !!! Kortrijk, A. Vandevenne, 1878. - Een woordeken opspraak op Camiel Ameye's plakkaten. Roeselare, Vion-Van Eeckhoutte, s.d. [1888]. - Iseghem, opgepast ! S.l., s.n., s.d. - Ameye, Camille - Achtbare kiezers ! Kortrijk, Vandesteene & zonen, 1894, etc.

Lot 337