Live veiling - Lot 292

GILLIAMS, Maurice

Winter te Antwerpen.

Lier, Colibrant, 1953

€ 100 / 150

8vo. Zwarte vollederen band, vergulde gladde rug, roodlederen binnenplatten, roodlinnen sierpapier schutbladen, orig. omslag en rug bewaard. In schuifdoos. Mooi exemplaar in luxe-band.

1ste druk. Oplage van 1000 ex. Met autogr. gesign. opdracht "voor Korneel Goossens, Antwerpen, 11 maart 1961." - ID. - Oefentocht in het luchtledige. Derde druk. Antwerpen, De Nederlandsche boekhandel, [1938]. 8vo. Orig. uitgeversband. Mooi, ongeopend ex. - ID. - Het Maria-leven. Gedichten. Antwerpen, De Nederlandsche boekhandel, 1942. Kl. folio. Genaaid met orig. uitgeversomslag. Oplage van 262 genum. ex. op Ingres. 1 van 250 (nr. 199), en gesign. door de auteur. Bijgevoegd: Kloos, W. - Nieuwe verzen. Amsterdam, W. Versluys, 1895. 8vo. Orig. uitgeversband. 1ste druk. - Marsman, H. - De lamp van Diogenes. Utrecht, De Gemeenschap, 1928. 8vo. Orig. uitgeversomslag. 1ste druk. Gedrukt door C. Nypels (Maastricht). - Id. - De vijf vingers. Utrecht, De Gemeenschap, 1929. 8vo. Orig. uitgeversband. 1ste druk. Gedrukt door C. Nypels (Maastricht). Ill. naar pentekeningen van Henri Jonas. - Engelman, J. - Sine nomine. Utrecht, De Gemeenschap, 1930. 4to. Genaaid met orig. uitgeversomslag (rug omslag def.). 1ste druk. Gezet en gedrukt door C. Nypels (Maastricht). - Burssens, G. - Fabula rasa. Proeve van objectief dagboek. Met illustraties van Jozef Cantré. Antwerpen, De Sikkel, 1945. 8vo. Orig. uitgeversomslag. Oplage van 200 ex. op Van Gelder (nr. 32). - Werumeus Buning, J.W.F. - Maria Lecina en een ontmoeting met vreemde gevolgen. Brussel, A. Manteau, 1945. 8vo. Genaaid met orig. uitgeversomslag. Oplage van 1050 ex. 1 van de 1000 op velijnpapier (nr. 895). - 6 werken van Felix Timmermans, sommige in 1ste druk: De zeer schoone uren van Juffrouw Symforosa, begijntjen, 1918. - Uit mijn rommelkas, 1922 - De pastoor uit den bloeyenden wijngaerdt, 1923. - Bij de krabbekoker, 1934. - Ik zag Cecilia komen, s.d. - Anna-Marie. Negende druk, s.d. (14 vol.)

Lot 292

Winter te Antwerpen.

GILLIAMS, Maurice