Live veiling - Lot 779

CLAUS, Hugo

Impromptu.

Amstelveen, AMO, 1997

Hamerprijs: € 850

€ 900 / 1.200

Folio, losse dubbelgevouwen bladen.

Overslagdoos. Heel goed ex.

Eerste druk. Geïll. met 8 orig., gesign. kleuretsen van Reinhoud: 7 prettig ogende dames bij de gedichten van Hugo Claus en een naakte liggende vrouw bij het colofon. Oplage van 50 genum. ex. Eén van de 43 Arabisch genum. (n. 26). Gesigneerd door Claus en Reinhoud. Gedrukt in 2 kleuren.
Ref. Hugo Claus. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 251.

Lot 779

Impromptu.

CLAUS, Hugo