Live veiling - Lot 792
[Raveel]
Het niets, het licht en de dingen.
Gent, O.S.-Editions; Amsterdam, Printshop, 1991
Hamerprijs: €
2.800
€ 1.250 / 1.500
Folio.
Wit kwart linnen, geïll. voorplat, bedrukte rug, witte schuifdoos. Mooi ex.
8 gedichten van R. Jooris ter gelegenheid van de 70ste verjaardag van Roger Raveel, geïllustreerd met 8 koperetsen van Raveel (7 in kleur, 1 z/w), en een ets van Raveel op titelpagina herhaald op voorplat. Oplage van 86 ex. Eén van de 26 geletterd voor de kunstenaars (n. F). Bij elk geletterd ex. hoort een suite met de 8 gesign. en gelett. etsen (7 in kleur, 1 z/w). Colofon gesign. en gelett. in potlood door de auteur en kunstenaar.