Live veiling - Lot 296

VAN DE WOESTIJNE, Karel

De boer die sterft. Verlucht met houtsneden van Jozef Cantré.

Antwerpen, De Sikkel, 1937

€ 200 / 250

4to. Orig. geïll. omslag (licht verkleurd). Mooi ex.

Geïll. met 9 houtsneden (7 volle bl., 1 titelvignet en 1 ill. op de omslag) door J. Cantré (1890-1957). Oplage van 110 genum. ex. 1 van de 100 op Steinbach papier (nr. 48). Verrijkt met een aparte suite van de 7 houtsneden. Los toegevoegde menukaart van de Vermeylen-dagen (Deurle 1946) met houtsnede, gesign. en gedat. door Cantré. Ref. Baeyens 43. Prov. Oude eigendomsinscr. op schutblad. - Mod. ex libris.

Lot 296

VAN DE WOESTIJNE, Karel