Live veiling - Lot 212
Stad Mechelen 1927/ 6 maart - 3 april/ Retrospectieve/ tentoonstelling tooneelleven/ Stedelijke feestzaal.
[Mechelen], Steendrukk. Ed. Van den Bossche, 1927
€ 1.500 / 2.000
Chromolith. affiche, 107 x 73 cm; gemonogr. en gesign. "ontwerper Jan Kuper " (licht plooien, enkele marg. scheurtjes).
Gemonteerd op linen. Goed ex.
Heel zeldzame en indrukwekkende affiche gedrukt in zwart (typografie) en rood (gestileerde centrale theater masker) door Jan Kuper, Nederlandse kunstenaar, moderne stijl meubelen designer en binnenhuis architect gevestigd te Mechelen. De tentoonstelling werd ingericht door het gemeentebestuur bij gelegenheid van de 5e landjuweelwedstrijd.