Live veiling - Lot 187
[Zonder titel].
S.d
€ 150 / 200
Kleurenzincografie, +/- 28 x 56 cm, velijnpapier 54,5 x 78 cm; in de plaat gemonogr. (lichtjes gebruind).
Abstracte compositie. Bestaat ook als kleurenlithografie. Ref. Cp. Yves Rivière 170.