Live veiling - Lot 1016

STREUVELS, Stijn

5 verschillende vroege uitgaves van de bewerking van "Reinaert de Vos", met illustraties door Gustave Van de Woestijne.

€ 100 / 120

Genaaid. In matige conditie (vlekkig, gebruikssporen, enkele onhandige reparaties).

1. 2de bewerking, 1ste druk: Reinaert de Vos voor de vierschaar van Koning Nobel den Leeuw. [...]. [Maldegem, V. Delille, 1909]. 8vo (pp. 113-116, i-iv en achterplat ontbreken). - 2. 2de bewerking, 2de druk. Gent, Van Rysselberghe & Rombaut, 1926. Gr. 8vo (gebonden in en platten gelegd op half linnen). - 3. 2de bewerking, 3de druk. Ibid., 1933. Gr. 8vo. Goede staat. - 4. 3de bewerking, 1ste druk: Reinaert de Vos uyt het middelnederlandsch in verstaanbaar vlaamsch herschreven [...]. [Brugge], Davidsfonds, 1910. 4to (achterplat en rug defect met verlies van tekst, binding broos). - 5. 4de bewerking, 1ste druk: Reinaert de Vos uyt het middelnederlandsch herschreven [...]. Amsterdam, L.J. Veen, 1921. 4to.
Prov. Enige aantekeningen of eigenaarskenmerken.

Lot 1016

STREUVELS, Stijn