Live veiling - Lot 224

BERCHMANS, Henri

Portret van een dame in rouwkledij.

1889

€ 100 / 150

Tekening, Chinese inkt, 45 x 34 cm, dik papier, gesigneerd en gedateerd in inkt rechtsonder "Henri Berchmans / 1889" (vochtvlekken bovenaan, bevestigingsgaatjes in hoeken, lichte verkleuring rond randen van oude passe-partout).

Beklijvende tekening van een dame op een stoel. De handen zijn verdwenen in een mof.

Lot 224

BERCHMANS, Henri