Live veiling - Lot 507

GILLIAMS, Maurice, CITROEN, Paul

Bronnen der slapeloosheid.

[Den Haag], Stichting Taal & Teken, 1980

€ 500 / 700

Plano, losbladig.

Roodlinnen map met goudopdruk. Heel goed ex.

Verschenen n.a.v. de toekenning van de prijs der Nederlandse Letteren. Tien gedichten van M. Gilliams en één gedicht van Paul Citroen. Geïll. met 3 lithogr. portretten door Paul Citroen, gesign. en gedat. in potlood (2 portretten van Gilliams, gedat. 21.VIII.'80 en één zelfportret, gedat. 24.VIII.'80). Oplage van 200 genum. ex. Eén van de 175 Arabisch genum. (n. 56). Gesign. door de schrijver, illustrator en vormgever.
Bijgevoegd: Brief van Maurice Gilliams aan prof. R. Guiette omtrent de Franse vertaling van Hugo Claus' gedichten. Gent, 19 mei 1961. Getypt, op briefpapier van de KANTL in Gent, in orig. enveloppe van KANTL. Gesign. door M. Gilliams. (2 vol.)

Lot 507

Bronnen der slapeloosheid.