Live veiling - Lot 540

[Bookbindings – Low Countries]

STORM VAN LEEUWEN, Jan

€ 120 / 200

De achttiende-eeuwse Haagse boekband in de Koninklijke Bibliotheek en het Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum. The Hague, 1976. – ID. – Geschiedenis van de boekband (1995), syllabus. – DE BRAY, D. – Kort onderweijs van het boeckenbinden (1977). – Kneep en binding. Een terminologie voor de beschrijving van de constructies van oude boekbanden (1992). – SPEECKAERT, E. – Quatre siècles de reliures, I-II (1983, 1993), pres. inscr. – Boekbinden. Handboekbinden (1965). – Vorstelijke boekbandenuit de Koninklijke Bibliotheek (1978). – COPPENS, C. – De prijs is het bewijs. Vier eeuwen prijsboeken (1991-1992), 2 vols.

Joined: 4 sm. publications. (14 vols)

Lot 540

STORM VAN LEEUWEN, Jan