Live veiling - Lot 502

CLAUS, Hugo, VANRIET, Jan

De aap in Efese. 10 gedichten bij 10 etsen.

[Wilrijk], Private Press, De Witte Adelaar, 1998

€ 400 / 500

4to: 13 dubbelgevouwen ff.

Los in geïll. papieren omslag, blauwlinnen map met verguld titelschild, blauwlinnen schuifdoos. Mooi ex.

Eerste druk. Oplage van 55 genum. ex. op BFK Rives. Eén van de 40 reguliere gesign. door auteur en kunstenaar (n. 26). Met 10 orig. gesign. en genum. etsen door Jan Vanriet en 2 orig. linosneden door Vanriet op omslag en titel.
Ref. Hugo Claus. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 261.

Lot 502

CLAUS, Hugo, VANRIET, Jan