Live veiling - Lot 509

NOLENS, Leonard

Laat alle deuren op een kier. Verzamelde gedichten.

Amsterdam, Querido, 2004

€ 100 / 150

8vo: 877 pp.

Halflederen band door De Witte Adelaar, vergulde gladde rug. Zeer goed ex.

Luxe-editie in een oplage van 30 genum. ex. (n. XXVI) gesign. door L. Nolens. Met het gedicht "Laatste opdracht" in origineel handschrift gesign. door de auteur.

Lot 509

NOLENS, Leonard