Live veiling - Lot 720
[Devotion]
Medaillon met gouache en relieken.
18de eeuw
€ 180 / 250
Medaillon, 6,6 x 5,6 cm, tekening en gouache op ene zijde, tekening en borduursel op andere zijde, omgeven door ovalen koperen rand, niet gesign., met kl. ophangoogje.
Geschilderde afbeelding van een heilige (?) non met zwarte nonnenkap en gouden aureool. Op de keerzijde: centraal getekend tafereel met neerdalende vredesduif tussen de bloemen omgeven door fijn geborduurde rand met onder andere goud- en zilverdraad met in de daarvoor voorziene uitsparingen nog enkele reliekjes.