Live veiling - Lot 707
[Canivet]
De aanbidding der wijzen.
Ca. 1ste helft 19de eeuw
€ 150 / 250
Naar alle waarschijnlijkheid op perkament (slechts enkele heel kleine defectjes vnl. in de rand, lichte verkleuring), 27,3 x 21,8 cm, ingelijst, 30 x 35,7 cm (niet uitgelijst, kader licht beschadigd) tegen een ondergrond van rood simili-leer (?).
Heel fijne, gedetailleerde canivet met centraal de aanbidding der wijzen, aan de linkerkant Maria met kind en aan de rechterkant herders en reizigers bij kamelen en olifanten. Rondom een heel fijn gemaasde florale rand met "pointillé".