Ventes live - Lot 438

CLAUS, Hugo; REINHOUD

Impromptu.

Amstelveen, AMO, 1997

€ 1.200 / 1.800

Folio, losse dubbelgevouwen bladen.

Overslagdoos. Heel goed ex.

1ste druk. Geïll. met 8 orig., gesign. kleuretsen van Reinhoud : 7 prettig ogende dames bij de gedichten van Hugo Claus en een naakte liggende vrouw bij het colofon. Oplage van 50 genum. ex. op Hahnemühle. 1 van de 43 arabisch genum. ex. (nr. 19). Gesigneerd door Claus en Reinhoud. Gedrukt in 2 kleuren.
Ref. Hugo Claus. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 251.

Lot 438

Impromptu.

CLAUS, Hugo; REINHOUD