Ventes live - Lot 587

Collectie van 44 pentekeningen en 1 ets.

VAN AEL, Jules

€ 250 / 300

S.d

Verschillende afmetingen, soms 2 op 1 blad, veelal eigenhandig getekend onderaan.

Mooi interessant lot.

Collectie van ontwerp pentekeningen bestemd als illustraties voor Don Quichotte met telkens onderaan in potlood de tekst waarop de tekening slaat evenals een aantal lettrines voor hetzelfde werk. Door J. Van Ael (Borgerhout 1912-Mortsel 1997), schilder, aquarellist, tekenaar en etser, ook muurschilder en glazenier. Vaak meditatief en sterk religieus geïnspireerd.

Lot 587

VAN AEL, Jules